Župna crkva

Crkva sv. Ivana Krstitelja spominje se već 1201. godine kao župna.
Prema postojećim dokumentima, ova današnja crkva potječe iz 1720. godine.

Glavni oltar

Crkva ima polukružnu apsidu 7 x 8 m., u kojoj je smješten glavni oltar. Oltar je rad majstora Alojza Zorattija iz Maribora. U središtu je prizor Isusova krštenja s Jordana. Lijevo se nalazi kip sv. Petra a desno kip sv. Pavla.

Propovijedaonica

Baroknog je stila jer prvi put se spominje u vizitacijama iz 1726. godine. Urešena je baroknom ornamentima: Stvoritelj, crkveni oci, evanđelisti i anđeli. U pozadini se nalazi slika Isusa kako predaje ključeve svetom Petru.

Krstionica

Od inventara u crkvi, zasigurno je najvrijednija barokna krstionica iz 1770. godine. Drvena u zid uzidana s kamenim postoljem i dvokrilnim drvenim vratima.

Oltar Srca Isusova

Postavljen je 1907. Godine. Rad je majstora Zoratti iz Maribora. U središnjoj niši nalazi se kip Srca Isusova u lijevoj kip sv. Ćirila a u desnoj kip sv. Metoda. Na vrhu oltara je kip sv. Barbare. U podnožju oltara su četiri reljefa koji prikazuju evanđeliste a središnji prikazuje Mariju i Ivana pod križem.

Oltar Žalosne Gospe

U centralnoj niši je drveni kip Žalosne Gospe, a lijevo se nalazi kip sv. Ivana Apostola a desno kip jedne svetice. Na vrhu oltara je križ a ispod njega kip sv. Antuna s Isusom.

Orgulje

Prema zapisu, stare orgulje bile su trule i pokvarene te su nove naručene 1896. godine.
Orgulje su djelo zagrebačke tvrtke Heferer a postavljene su 1898. godine.
Smještene su na središnjem dijelu pjevališta a sviraonik je ugrađen u ogradu pjevališta.
Nose oznaku opusa 168., te su izvorno imale 14 registara raspoređenih na 2 manuala i pedal.
Intervencijom Franca Jenka iz 1934. godine, one su povećane za 2 registra u 2 manualu: Flavtu 8' i Flavticu 2', tako da danas imaju ukupno 16 registara.
Po broju registara najveće su u Bjelovarsko - križevačkoj biskupiji.
Ove orgulje su prvi instrument tvrtke Heferer sagrađen sa pneumatskim registarskim i svirnim prijenosom.
Zahvaljujući tome, orgulje su važan organološki spomenik.
Posljednja obnova orgulja završena je 2009. godine, a izveo ju je Wolfgang J. Braun.