Biblijska grupa

Biblijska skupina okuplja vjernike koji zajednički, kroz Sveto pismo, nastoje produbiti svoju vjeru. Vrijeme u biblijskoj skupini ispunjeno je molitvom, čitanjem i tumačenjem Sv. pisma od strane župnika vlč. Vlade Bogdana.

Vjernike obogaćuje razmjena mišljenja, dijeljenje vlastitih duhovnih iskustava, te razmatranje nad tekstom Sv. pisma. Teološkom analizom biblijskog teksta i njegovim smještanjem u odgovarajući kontekst vremena i okolnosti u kojima je nastao, nastoji ga se približiti vjernicima.

Biblijska grupa uči da duhovnost nije samo prigodno odijevanje ''duhovnog'' odijela, već svakodnevni put traženja smisla, istine i Boga koji je u nama i izvan nas.

SUSRET BIBLIJSKE GRUPE: ponedjeljkom u 20:00 sati u vjeronaučnoj dvorani.

Raspored bogoslužja

Sv. Mise nedjeljom
8:00, 9:30; 11:00 i 18:00 sati
Sv. Mise radnim danom
7:30 i 18:00 sati
***

Klanjanje pred Presvetim
četvrtkom nakon večernje Mise

Krunica svaki dan prije večernje Mise

***
Ispovijed

nedjelja - za vrijeme svih Misa

petkom - prije večernje Mise

Župni ured

Utorak - petak
9:00 - 11:00 i 15:00 - 17:00 sati
Subota
9:00 - 11:00 sati

Župni caritas

Utorak
18:00 - 20:00 sati