DEKANATSKI SUSRET KRIZMANIKA S BISKUPOM
05 Ožujak 2019.

U subotu, 2. ožujka održan je susret ovogodišnjih krizmanika iz Zelinskoga dekanata s biskupom Vjekoslavom Huzjakom. 

Susret je započeo u prostoru osnovne škole gdje su krizmanici predstavili svoje župe, razgovarali na radionicama u manjim skupinama, te im se svima obratio i biskup s nekoliko poticajnih misli, a oni su tom prilikom mogli biskupu postavljati pitanja. Nakon kratkog odmora susret se preselio u župnu crkvu gdje su krizmanici sudjelovali u pobožnositi klanjanja pred Presvetim. Potom su mogli čuti svjedočanstva bogoslova, sjemeništarca i župnog animatora koji su s njima podijelili svoje iskustvo vjere i aktivnosti u župnoj zajednici. 

Susret je vodio povjerenik za pastoral mladih, preč. Zoran Grgić, a prisustvovali su i ostali svećenici iz dekanata. Susret je prošao u vedrom ozračju i dao krizmanicima priliku da se susretnu s Crkvom na jedan dugačiji način te da je prepoznaju kao mjesto susreta s Bogom, ali i s bližnjima.

Raspored bogoslužja

Sv. Mise nedjeljom
8:00, 9:30; 11:00 i 18:00 sati
Sv. Mise radnim danom
7:30 i 18:00 sati
***

Klanjanje pred Presvetim
četvrtkom nakon večernje Mise

Krunica svaki dan prije večernje Mise

***
Ispovijed

nedjelja - za vrijeme svih Misa

petkom - prije večernje Mise

Župni ured

Utorak - petak
9:00 - 11:00 i 15:00 - 17:00 sati
Subota
9:00 - 11:00 sati

Župni caritas

Utorak
18:00 - 20:00 sati