Sretan i blagoslovljen Božić
24 Prosinac 2021.

Draga braćo i sestre i svi ljudi dobre volje!

Nastojimo čuti poruku života koju nam nosi Gospodinovo sveto rođenje, već je prihvatimo na radost sebi i svima kojima želimo istinski život. Jer Božji Život se i utjelovio zato što mi ljudi bez njega ne znamo živjeti. Zato nam se darovao jer samo s Njim je moguća promjena, radikalni zaokret, ako se zagledamo upravo u Dijete Isusa. Ono će nam sve reći i dati nam odgovore kako zaštititi obitelj, kako vjerovati Bogu i kako poštovati život. Molimo stoga Dijete Isusa i za našu Hrvatsku, za Europu i cijeli svijet: pomozi nam, dragi mali Isuse, dragi naš Božiću, da poštujemo svetost života, da volimo i prihvaćamo svako dijete, da se obnove naše obitelji kao temeljne zajednice društva i da tako izgrađujemo našu domovinu Hrvatsku u vjernosti Bogu.

Neka nas Gospodin pogleda ovog Božića!

Neka nam donese mir u naša nemirna srca!

Neka našu krhkost podupre svojom jakošću!

Neka nam učvrsti korake i ispuni ih nadom!

Neka Vam je sretan i blagoslovljen Božić i radošću, mirom i zdravljem ispunjena nova 2022. godina!

Od srca Vam žele Vlado Bogdan, župnik i Ivan Koretić, župni vikar.