POSJET MLADIH IZ ŽUPE VISOKO
26 Rujan 2015.

U subotu, 26. rujna, 2015. godine, zajedno sa svojim župnikom vlč. Ivanom Šestakom, posjetili su nas mladi župe Presvetog Trojstva iz Visokog. Mlade je u dvorani pastoralnog centra pozdravio naš župnik i dekan, prečasni Vlado Bogdan. Nakon toga smo u crkvi pjesmom i molitvom slavili Isusa u Presvetom Oltarskom Sakramentu. Kasnije smo u dvorištu našeg župnog dvora druženje nastavili uz pjesme, ples i razne aktivnosti koje su nam pripremile naše župne animatorice. Mladima se od svega najviše svidjela igra u kojoj su kroz razne zagonetke tražili odgovore na pitanja o zaštitniku naše župe, sv. Ivanu Krstitelju. Ovakva druženja poticaj su mladima da se uključe u razne aktivnosti na razini svoje župe, dekanata ili biskupije koje se organiziraju u prigodno vrijeme. Gostima se zahvaljujemo na dolasku, našim mladima na pomoći u organizaciji a Gospodinu hvala na svim milostima kojima nas je blagoslovio. 

  

Raspored bogoslužja

Sv. Mise nedjeljom
8:00, 9:30; 11:00 i 18:00 sati
Sv. Mise radnim danom
7:30 i 18:00 sati
***

Klanjanje pred Presvetim
četvrtkom nakon večernje Mise

Krunica svaki dan prije večernje Mise

***
Ispovijed

nedjelja - za vrijeme svih Misa

petkom - prije večernje Mise

Župni ured

Utorak - petak
9:00 - 11:00 i 15:00 - 17:00 sati
Subota
9:00 - 11:00 sati

Župni caritas

Utorak
18:00 - 20:00 sati