BOŽIĆNI KONCERT ZBORA SANTO
30 Prosinac 2013.
Zbor mladih „Santo“ u nedjelju 29. prosinca, 2013., nakon večernje svete Mise, održao je svoj prvi Božićni koncert.
Uljepšali su tu večer poznatim pjesmama koje su odisale svečanošću i radošću Božića poput: „Tiha noć“, „U to vrijeme godišta“, „Dvorani neba“, „O kakva to svetlost“, „Betlehemska sveta noć“ i još nekoliko drugih pjesama.
Osim pjesama, mladi su pripremili i jedno iznenađenje, kratki skeč koji su izveli usred koncerta te oduševili sve prisutne.
Tako su željeli pozvati sve mlade iz župe da se usude i odvaže pokloniti Kristu malo svog vremena i uključe na bilo koji način u život naše zajednice, posebice kroz pjesmu i druženje. Zadovoljstva neće nedostajati, a svima će nam biti ljepše ako nas bude više spremnih za predivan život uz Boga.
Na kraju koncerta, sve prisutne pozdravio je velečasni župnik Vlado Bogdan, te prigodnim riječima zahvalio zboru na trudu koji su uložili kako bi uljepšali ove Božićne dane i zajedno sa ostalim župljanima proslavili Isusovo rođenje.Raspored bogoslužja

Sv. Mise nedjeljom
8:00, 9:30; 11:00 i 18:00 sati
Sv. Mise radnim danom
7:30 i 18:00 sati
***

Klanjanje pred Presvetim
četvrtkom nakon večernje Mise

Krunica svaki dan prije večernje Mise

***
Ispovijed

nedjelja - za vrijeme svih Misa

petkom - prije večernje Mise

Župni ured

Utorak - petak
9:00 - 11:00 i 15:00 - 17:00 sati
Subota
9:00 - 11:00 sati

Župni caritas

Utorak
18:00 - 20:00 sati